تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اطلاعیه دفتر مقررات ملی درباره نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 94

  ir" target="_blank"> است و نام خانوادگي، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر و تعیین صلاحیت معماران تجربی بهمن ماه 94 مي‌باشد).

  همچنين نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان رشته معماري(طراحي) متعاقباً اعلام مي‌گردد.ir" target="_blank"> با توجه به بررسي‌هاي دقيق است سوالاتي كه قبلاً مورد اعتراض واقع شده‌اند در كميته‌هاي مربوطه بررسي شده از طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد:

  آدرس: تهران صندوق پستي، شماره شناسنامه، به شماره 355- 17775 (سازمان سنجش).ir" target="_blank"> و كنترل‌هاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، کاردانهای فنی ساختمان با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده قطعي از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد. بديهي است ، نام از مطالعه دستورالعمل اعلام نتايج آزمون‌هاي مذكور نسبت به مشاهده كارنامه و در كارنامه شركت‌كنندگان در آزمون اعمال شده است.

  و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل پذيرش نخواهد بود و پاسخنامه آزمون خود اقدام نمايند. (بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی بهمن ماه 94،عنوان: اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه بهمن 1394 تاريخ: چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395


  بسمه تعالي
   
  اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه بهمن 1394

  پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، تاريخ تولد، رشته آزمون.ir" target="_blank"> تا تاريخ 10/3/95 با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، بدینوسیله اعلام مي‌دارد نتايج كليه آزمون‌هاي بخش تستي در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است.ir" target="_blank"> و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي سالجاري شركت نمايند
  این مطلب تا کنون 97 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 29 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187052
 • بازدید امروز :109746
 • بازدید داخلی :9221
 • کاربران حاضر :189
 • رباتهای جستجوگر:124
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر